Twój Startup powinien być najlepszym pomysłem w twoim umyśle

Współczesne życie w XXI wieku jest bogate w wiele możliwych doświadczeń, ale jest również bardzo wymagające. Jest tak wiele do zrobienia, tak wiele do zrobienia i tak wiele do osiągnięcia. Prawie każdy z nas czuje się wyczerpany przez większość czasu.

Jest takie rosyjskie przysłowie, które brzmi: „Jeśli gonisz dwa króliki, nie złapiesz żadnego.”

Musisz skupić się na jednej rzeczy na raz.

Może być tylko jedna rzecz, która zajmuje twój umysł w danym momencie. Zwłaszcza, gdy masz wolny czas. Paul Graham nazywa to najlepszym pomysłem w twoim umyśle. To, o czym myślisz przez większość czasu, będzie miało więcej rozwiązań i rezultatów w prawdziwym życiu – ponieważ cały czas o tym myślisz.

Możesz myśleć, że wiesz, co jest najlepszym pomysłem w twoim umyśle, ale może to być coś innego. Najlepszym sposobem na znalezienie najlepszego pomysłu w twoim umyśle jest sprawdzenie, gdzie twoje myśli przyciągają uwagę, gdy jesteś pod prysznicem.

Jeśli uważasz, że powinieneś inwestować cały swój czas, energię i pieniądze w rozwój i sukces swojej kariery w tym momencie swojego życia, ale jeśli zauważysz, że twoje myśli dryfują w kierunku innych rzeczy w twoim życiu, musisz coś z tym zrobić.

Nie możecie bezpośrednio kontrolować tego, co jest na górze waszego umysłu, ale możecie kontrolować to pośrednio. Jeśli wyeliminujesz wszystkie nieistotne rzeczy, które są na szczycie twojego umysłu, najważniejsza rzecz automatycznie się podniesie.

Jeśli jesteś przedsiębiorcą startupowym, twój startup powinien być najlepszym pomysłem w twoim umyśle, dopóki nie dojdziesz do etapu, w którym twój startup może poruszać się na własnych kołach. Jeśli coś innego zajmuje większość twojej przestrzeni umysłu, albo uświadom sobie, co jest twoim prawdziwym priorytetem, albo skup się na tym, co Twoim zdaniem powinno być na szczycie twojego umysłu.

Kiedy odniesiesz sukces i gdy twój startup nabiera rozpędu, możesz skupić się na innych rzeczach w swoim życiu. Będziesz miał Luksus, aby umieścić coś innego na szczycie swojego umysłu, jak relacje osobiste.

Zdrowie nie musi być rzeczą na szczycie umysłu, jeśli masz zainstalowane dobre nawyki w rutynie. Tak długo, jak dbasz o zdrowie, twoje zdrowie nigdy nie powinno być na szczycie twojego umysłu. Powinien to być enabler działający w tle.

Zdrowie, relacje i pieniądze to trzy duże obszary twojego życia. Skup się tylko na dwóch na raz, z których jeden będzie zdrowiem, ponieważ nie podlega negocjacjom. Jest to fundament, na którym można budować wasze relacje i bogactwo.

Pozbądź się rzeczy w swoim życiu, które zajmują przestrzeń umysłu, ale nie przyniosą niczego użytecznego. Jeśli masz nierozwiązane spory w swoim życiu z ludźmi, wiele razy, zajmuje to większość przestrzeni umysłu. Niektórzy ludzie żałują wyborów, których dokonali w przeszłości. Niektórzy ludzie wkładają zbyt dużo energii w karmienie swoich lęków, które mogą być niepraktyczne.

Jest wiele bezużytecznych myśli, które mogą przypadkowo, bez Twojej świadomej świadomości, stać się najlepszym pomysłem w twoim umyśle. Nie będziesz w stanie go zidentyfikować, dopóki nie spędzisz dużo czasu ze sobą i nie zaobserwujesz swoich myśli. Jeśli odkryjesz, że masz coś na szczycie umysłu, co nie prowadzi do niczego użytecznego w przyszłości, podejmij silną decyzję, aby zamknąć tę pętlę.

Złamane serce, ktoś, kto cię oszukał, ktoś, kto zrobił coś złego i wpakował cię w kłopoty. Możecie być przebaczający, nie dlatego, że chcecie przebaczyć, ale dlatego, że jesteście samolubni. Jesteś wybredny, jakie myśli chcesz w twoim umyśle. Tylko pomysły, które mogą zmienić twoją przyszłość, warto mieć na głowie.

Istnieje koszt alternatywny, gdy wkładasz swój umysł w coś. Zawsze myśl o tym, zanim zawahasz się pozbyć rzeczy z umysłu, które Twoim zdaniem nie powinny tam być. Nie zmienisz przeszłości myśląc o tym.

Powinieneś również uważać na to, na co się zapisujesz, co może zmienić najlepszy pomysł w twoim umyśle. Na przykład, jeśli sukces Twojego startupu jest najlepszym pomysłem w twoim umyśle i zmienisz miasto zamieszkania, nawiążesz nowy związek lub zostaniesz rodzicem, ryzykujesz upuszczenie jednej z piłek.

Wiele rzeczy w twoim życiu będzie walczyć, aby stać się najlepszym pomysłem w twoim umyśle, a to może rozerwać cię na strzępy. To jest niezdrowe i bezproduktywne, aby utrzymać przełączanie top pomysł w swoim umyśle. Żaden z pomysłów nie uzyska wystarczającej uwagi, aby uzyskać wymierne rezultaty. Większość wzrostu w moim startupie pochodzi z głębokiej myśli i utrzymywania jednego pomysłu jako najlepszego pomysłu w moim umyśle.

Uruchomiłem do tej pory kursy szkoleniowe 12 w ciągu ostatnich lat 2, a ponad 40% jego przychodów pochodzi z jednego kursu-100-day blogging course. Pomysł na ten kurs przyszedł do mnie, gdy byłem pod prysznicem.

Udało mi się wymyślić nowy pomysł na kurs, który zadziałał, ponieważ głównym pomysłem w moim umyśle było – „jak wymyślić mój następny pomysł na kurs, który może stworzyć wielką wartość w miejscu marketingowym i pomóc mojemu biznesowi się rozwijać?”

Czyste, nieskazitelne skupienie się na jednym problemie na raz. Twoja kariera potrzebuje intensywności w ciągłych odstępach czasu. Intensywność wymaga skupienia. Ostrość oznacza, że można zobaczyć tylko jedną rzecz na raz.

Więc następnym razem, gdy będziesz pod prysznicem, obserwuj, gdzie twoje myśli dryfują. I będziesz wiedział, co jest najlepszym pomysłem w twoim umyśle. Jeśli najlepszy pomysł w twoim umyśle nie pomoże Ci osiągnąć Twoich marzeń, spróbuj zamknąć pętle na inne pomysły zajmujące Twoją przestrzeń umysłu.

Nie ma sposobu, aby zawieść w swojej karierze, jeśli twoja kariera stanie się najlepszym pomysłem w twoim umyśle.

Tam, gdzie idzie Uwaga, energia płynie. Tam, gdzie płynie energia, następuje zmiana.